CIESIULEWICZ Tadeusz
1936 - 1997
Białowieskie Babie Lato |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 59 Tadeusz Ciesiulewicz (1936 Wilno - 1997) Białowieskie Babie Lato, 1987 (...) |
CIESIULEWICZ Tadeusz
1936 - 1997
Rajski tryptyk |
| | Tadeusz CIESIULEWICZ 371 Rajski tryptyk, 1991 olej, płótno; 24 x 85 cm (w (...) |
CIESIULEWICZ Tadeusz
1936 - 1997
Złote jabłko Ewy |
| | Tadeusz CIESIULEWICZ Lot No.: 379 Złote jabłko Ewy, 1992 olej, płótno; 27 x 27 (...) |
CIESIULEWICZ Tadeusz
1936 - 1997
Jabłko Ewy i Robak Adama |
| | Tadeusz CIESIULEWICZ Lot No.: 380 Jabłko Ewy i Robak Adama, 1992 olej, płótno; (...) |
CIESIULEWICZ Tadeusz
1936 - 1997
Adam i Ewa |
| | Tadeusz CIESIULEWICZ Lot No.: 381 Adam i Ewa, 1992 olej, płótno; 27 x 38 cm (w (...) |