Dziewczyna z terierem, kompozycja 3 |
| | Maciej Cieśla Dziewczyna z terierem, kompozycja 3, 2016 olej, płótno, 90 x 60 (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Maciej Cieśla Tańce na łące, 2017 olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Maciej (...) |
Fauny grajkowie gdzieś w okolicach Laskówki |
| | Maciej Cieśla Fauny grajkowie gdzieś w okolicach Laskówki, 2017 akryl, olej, (...) |
Lubieżne górskie fauny biesiadują w Karkonoszach |
| | Maciej Cieśla Lubieżne górskie fauny biesiadują w Karkonoszach, Jagoda (...) |
| | Maciej Cieśla Fauny w plenerze 2 - wczorajsza biesiada wszystkim daje się we (...) |