| | Anna CICHOÑ Baletki Olej, płótno, 40 x 75 cm, 2018 r., sygn. na odwrocie. W (...) |
CICHOń Anna
(nie)obecność |
| | Anna Cichoń (nie)obecność, 2016 olej, płótno, 95 x 65 cm, sygn. na odwrocie |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Anna Cichoń Baletki, 2016 olej, płótno, 40 x 70 cm, sygn. na odwrocie |
| | Anna Cichoń (ur. 1982, Kraków) Baletki VII , 2016 r. olej/płótno, 45 x 75 cm (...) |
| | Anna Cichoń Gejsza, 2013 olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie |