CICHECKI Jerzy
Podróż za jeden uśmiech |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Jerzy CICHECKI Podróż za jeden uśmiech, 2022 Akryl, płótno, 55 x 46 cm, sygn. (...) |
CICHECKI Jerzy
LIST Z WAKACJI |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Jerzy CICHECKI LIST Z WAKACJI Akryl, płótno, 55 x 46 cm, 2022, sygn. l.d.: (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Jerzy Cichecki Mirror, 2015 acrylic/canvas, 45 x 55 cm signed lower right: 'J. (...) |
CICHECKI Jerzy
FLORAL STILL LIFE |
| | Sale 56 Lot 597 ZERZY CICHECKI (Polish, 20th century). FLORAL STILL LIFE, (...) |
CICHECKI Jerzy
Mozaika łódzka |
Technik | | Druck |
| | CICHECKI Jerzy Mozaika łódzka (1967) linoryt 48x32.5 (w świetle passe-partout (...) |