Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Kinga CHROMY Polna świątynia olej, płótno, 47 x 118 cm, sygn. p.d.: Kinga (...) |
| | Kinga CHROMY POLNA ŚWIĄTYNIA Olej, płótno, 47 x 118 cm, sygn. p.d.: Kinga (...) |
| | Kinga CHROMY (ur. 1971) Lot No. 373 Magnolie, 2020 olej, płótno; 60 x 70 cm; (...) |
| | Kinga CHROMY POLNA ŚWIĄTYNIA Olej, płótno, 47 x 118 cm. |
Złota łąka z cyklu Polne świątynie |
Technik | | Mischtechnik |
| | Kinga CHROMY (ur. 1971) Złota łąka z cyklu Polne świątynie technika własna, (...) |