CENTKIEWICZ MICHALSKA Halina
1912 - 2007
Kwiaty |
| | Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007) 380 Kwiaty olej, płótno; 46 x 33 cm; (...) |
CENTKIEWICZ MICHALSKA Halina
1912 - 2007
Martwa natura z kwiatami |
| | Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007) 381 Martwa natura z kwiatami olej, (...) |
CENTKIEWICZ MICHALSKA Halina
1912 - 2007
Pejzaż francuski |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007) Lot No.: 356 Pejzaż francuski, 1997 (...) |
CENTKIEWICZ MICHALSKA Halina
1912 - 2007
Dzień jak co dzień |
| | Centkiewicz - Michalska Halina (1912-2007) Dzień jak co dzień, 1983 r. olej, (...) |
CENTKIEWICZ MICHALSKA Halina
1912 - 2007
Odbicie w lustrze |
| | Centkiewicz - Michalska Halina | Odbicie w lustrze, 1994 r. Upcomin (...) |