BYRSKI R.Stanisław
1911-1966
Martwa natura |
| | Stanisław BYRSKI (1911-1966) Martwa natura, 1956 olej, płótno, 60 x 74 cm; na (...) |
BYRSKI R.Stanisław
1911-1966
Gabreel Clausi - najstarszy kompozytor |
Technik | | Foto |
| | 206. Stanisław MARKOWSKI (ur. 1949) Gabreel Clausi - najstarszy kompozytor - (...) |
BYRSKI R.Stanisław
1911-1966
Portret |
| | 230. Stanisław Roman BYRSKI (1911 - 1966) Portret olej, sklejka, 66 x 49 cm; (...) |
BYRSKI R.Stanisław
1911-1966
Pejzaż |
| | 355. Stanisław BAJ (ur. 1953) Pejzaż olej, płótno, 41 x 61 cm; sygn. l. d.: S. (...) |
BYRSKI R.Stanisław
1911-1966
Martwa natura (1955) |