Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Agnieszka Butkowska (b. 1986) Expanse, 2015 oil on canvas, 110 x 150 cm signed (...) |
| | Agnieszka Butkowska (ur. 1986, Kętrzyn) Za, 2015 r. olej/płótno, 100 x 120 cm (...) |
| | Lot 29: Agnieszka Butkowska (b. 1986) The End, 2015 Agnieszka Butkowska (...) |
Z cyklu Miejskie horyzonty |
Technik | | Acryl |
| | Agnieszka Butkowska (ur. 1986 r., Kętrzyn) Z cyklu 'Miejskie horyzonty', (...) |
| | Agnieszka Butkowska (ur. 1986 r., Kętrzyn) Trasa Łazienkowska, 2014 r. (...) |