BUSQUETS Josep Comes
1924
Venecia |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Josep Comes Busquets (Barcelona, 1924) Venecia. Óleo sobre tabla. Firmado y (...) |
BUSQUETS Josep Comes
1924
ART NOUVEAU INTERIOR |
| | JOSEP COMES BUSQUETS (1924). Oil on board. Signed on the lower right corner. (...) |
BUSQUETS Josep Comes
1924
Mujer recostada |
Technik | | Holzskulptur |
| | Lot 674: JOSEP BUSQUET (FONTSCALDES, 1914 - BARCELONA, 1998) Description: (...) |
BUSQUETS Josep Comes
1924
Vista del estanque |
Technik | | Tempera, Holztafel |
| | Josep Comes Busquets (Barcelona, 1924) Vista del estanque y del pabellón (...) |
BUSQUETS Josep Comes
1924
Interior |
Technik | | Tempera |
| | Josep Comes Busquets (Barcelona, 1924) Interior. Temple sobre tabla. Firmado y (...) |