Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Linolschnitt |
| | Franciszek BUNSCH Kuszenie Linoryt barwny, papier, 28 x 20 cm, sygn. d. (...) |
Technik | | Radierung |
| | Franciszek BUNSCH OWOC Akwaforta, papier, 29 x 23 cm (płyta), 39 x 30,5 cm (...) |
| | Franciszek Bunsch ur. 1926 r.Akt leżący olej, płotno, 63 x 92 cm, sygn. na (...) |
Technik | | Paier, Karton |
| | Franciszek Bunsch (ur. 1926, Bielsko) "Wejście do Piekieł", 1985 r. (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Drzeworyt, 15,3 x 10,5 cm, sygn. BUNSCH Franciszek Ur.1926r. w Bielsku. (...) |