BUDKOWSKI Gustav Daniel
1813 - 1884
Portret mężczyzny |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Gustaw Daniel BUDKOWSKI (1813-1884) Lot No. 87 Portret mężczyzny, 1865 olej, (...) |
BUDKOWSKI Gustav Daniel
1813 - 1884
Włoszka z Dzieckiem |
Technik | | Paier, Karton |
| | Gustaw Daniel Budkowski (1813 Ryga - 1884 Albano) "Włoszka z Dzieckiem", 1857 (...) |
BUDKOWSKI Gustav Daniel
1813 - 1884
An Italian woman with a white headcloth |
| | Gustav Daniel Budkowski: An Italian woman with a white headcloth. Unsigned. (...) |
BUDKOWSKI Gustav Daniel
1813 - 1884
An Italian woman |
| | Gustav Daniel Budkowski, b. Riga 1813, d. Albano 1884 An Italian woman with a (...) |
BUDKOWSKI Gustav Daniel
1813 - 1884
A hunter |
Technik | | Aquarell, Bleistift |
| | Gustav Daniel Budkowski: A hunter.Signed Budkowski. Pencil and watercolour on (...) |