BROEDELET André Victor Leonard
1872 - 1936
DIE BRAUT |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Ol, Holz |
| | André Victor Leonard Broedelet, 1872 Jakarta – 1936 Leiden DIE BRAUT Öl auf (...) |
1872 - 1936
Still life with fruit on a table |
| | André Victor Leonard Broedelet , b. 1872, d. 1936 Still life with fruit on a (...) |
1872 - 1936
THE LACEMAKER (DE KANTWERKSTER) |
| | ANDRE BROEDELET (Netherlands, 1872-1936) THE LACEMAKER (DE KANTWERKSTER) oil (...) |
1872 - 1936
Strolling in the snow |
| | André Victor Leonard (André) Broedelet Batavia 1872 - Leiden 1936 Strolling in (...) |
1872 - 1936
Stilleven met fruit, tinnen klepkan enblauw-wit bord |
Technik | | Aquarell, Gouache |
| | R.b. get. en '34 aquarel en gouache met wit gehoogd, 48,5x70 cm |