Zuschreibung | | Authentifizierte (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | PIERSON, Markus, (American, b. 1961): 1) 'Eleven One Eleven', Lithograph, (...) |
Technik | | Lithographie |
| | PIERSON, Markus, (American, b. 1961): 'Eleven One Eleven', Lithograph, sight (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | BRENDMOE, MARKUS (1961-) Ol. "Frisur", sign. på baksiden. (50x35cm) (uinrammet) |
Utdrivelsen fra paradiset I |
| | MARKUS BRENDMOE (Oslo 1961) "Utdrivelsen fra paradiset I" Olje på lerret og (...) |
| | MARKUS BRENDMOE (Oslo 1961) "Dyret" 1994 Olje på lerret, 170x126 Signert nede (...) |