Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Vintage gelatin silver print |
| | STEFAN BREMER 1953 Mascis, série «Ecce Homo», 1992. Tirage argentique (...) |
Technik | | Farbfoto |
| | 255. Stefan Bremer (1953- )* Fairwell (Tall Ships Race), sarjasta Helsinki, (...) |
Technik | | Pigment |
| | 256. Stefan Bremer* Tilkkutäkki, sarjasta Helsinki, 2010, sign., värillinen (...) |
Neljä koiraa ja krokotiili |
Technik | | Malerei |
| | 454. Bremer, Stefan (1953-) * Neljä koiraa ja krokotiili, pigmenttivedos (...) |
Technik | | Malerei |
| | 455. Bremer, Stefan * Enkelin siipi, pigmenttivedos editio 2/6, 2012, 80x100 |