| | Tétel 29: Brankovics Éva (1938): Vízpart(1978) olaj, vászon, 60x80 cm jkl. |
Technik | | Mischtechnik |
| | Tétel 29: Brankovics Éva (1938): Csendélet vegyestechnika, papír, 30,5x38,5 cm (...) |
| | Tétel 56: Brankovics Éva (1938): Halas csendélet (1980) olaj, vászon, 30x50 cm (...) |
| | Tétel 55: Brankovics Éva (1938): Domboldal (1980) olaj, farost, 50x60 cm (...) |
| | 139. Brankovics Éva : Hegyoldal Brankovics Éva Albertirsa, 1938- Olaj, vászon. (...) |