Voorjaarsboeket met witte seringen en roze bloesemtakken |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Dirk Pieter (Dick) Braam (1908-1986) Voorjaarsboeket met witte seringen en (...) |
| | BRAAM, Dirk (1908-1986), "Schmelzöfen", Öl/Malkarton, 41 x 27, unten rechts (...) |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | BRAAM, Dirk Pieter (1908-1986), "Industriehafen", Aquarell/Papier, 39 x 50 (...) |
Stahlwerk Pernis im Hafen von Rotterdam |
| | BRAAM, Dirk Pieter (1908-1986), "Stahlwerk Pernis im Hafen von Rotterdam", (...) |
Portret van een zittende man |
| | Lot 109: Dirk Braam (1908-1986)(10 views) Description: Portret van een (...) |