BOTHA Elza
Kgomo Ya Lefisa Regama Re Lebelela Tsela (Something Which is Not Yours Can be Taken Back by the Owner at Anytime) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Elza Botha , South African 1938- , Kgomo Ya Lefisa Regama Re Lebelela Tsela ( (...) |
BOTHA Elza
Suster Anna, ek hoor 'n kerkklok slaan |
Technik | | Nicht erklärt |
| | Elza Botha 'Suster Anna, ek hoor 'n kerkklok slaan...' (Jan F E Cellies: Die (...) |
BOTHA Elza
Hulle het vir jou lykies gevinde seepkissie... |
Technik | | Nicht erklärt |
| | Elza Botha 'Hulle het vir jou lykies gevinde seepkissie...' (C Louis Leipoldt: (...) |
BOTHA Elza
Hulle Het Vir Jou Lykies Gevindse Seepkissie |
Technik | | Linolschnitt |
| | 245: Elza Botha (Miles) (SA, born 1938) Linocut, "Hulle Het Vir Jou Lykies (...) |
BOTHA Elza
MILLET, VOLSCHENK EN GONZALEZ - TORRES IN DIE KAROO |
Technik | | Linolschnitt |
| | Elza Botha (Miles) MILLET, VOLSCHENK EN GONZALEZ - TORRES IN DIE KAROO (...) |