BORZĘCKI Stefan
1930 - 2015
Kompozycja |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Metall |
| | Stefan BORZĘCKI Kompozycja, 2006 Drewno polichromowane, metal, wys. 102 cm, (...) |
BORZĘCKI Stefan
1930 - 2015
Glowa rycerza (The Knight's Head) |
Technik | | Bildhauerarbeit, Holz |
| | Stefan Borzecki 1930 Stromowce/Polen - 2015 Krakau 'Glowa rycerza' (The (...) |
BORZĘCKI Stefan
1930 - 2015
Die Taufe |
Technik | | Flachrelief |
| | 1537 - Stefan Borzecki Stefan Borzecki 1930 Stromowce/Polen - 2015 Krakau Die (...) |
BORZĘCKI Stefan
1930 - 2015
Köpfe |
| | Skulpturen und Objekte - - Borzecki, Stefan. (1930 Stromowce - 2015 Krakau). (...) |
BORZĘCKI Stefan
1930 - 2015
Kompozycja |
| | Stefan BORZĘCKI (1930-2015) Kompozycja olej, deska; 115 x 47 cm; sygn. na (...) |