| | 40. Izabela BOROWSKA (ur. 1912 r.) Portret przodownika olej, płyta, 80 x 60,5 (...) |
| | BOROWSKA IzabellaAkt z niebieskim dzbanem olej, płótno; 140 x 69 cm Cena (...) |
| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2004-03-28 vom Auktionshaus Polski Dom Aukcyjny SZTUKA in Krakow versteigert.
| | BOROWSKA IzabellaAKT MĘSKIOlej na płótnie 131 x 62 cm Nie sygnowany Wystawiany (...) |
Technik | | Aquarell |
| | akwarela, papier, 35,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy) na odwrocie napis: Moja (...) |
| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2003-04-23 vom Auktionshaus Rempex in Warsaw versteigert.
| | olej, płótno, 131 x 62 cm; Praca wystawiona na wystawie Szkoła wileńska w (...) |