| | BRO Josef (13. 8. 1904 Krásno u Valaského Meziøíèí 12. 10 1980 Praha, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Schoyerer, Josef 1844 Berching - 1923 Munich By the Lake Lucerne. Signed (...) |
Technik | | Pastell |
| | 211 Brož Josef "V p řístavišti" pastel, signováno, datováno 1964, paspartováno (...) |
Cesta s mostkem a zna
è
kami |
Technik | | Ol, Tempera, Holzfaserplatte |
| | Olej - tempera, signováno, datováno 1942, zajímavá práce galerijní hodnoty (...) |
Cesta s mostkem a zna
è
kami |