BOCHORAKOVA Helena
1894 - 1980
untitled (portfolio) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Bochoráková-Dittrichová, Helena (1894-1980) Seven Signed Woodcuts. Including (...) |
BOCHORAKOVA Helena
1894 - 1980
Venezia |
Technik | | Holzschnitt |
| | Bochoráková-Dittrichová, Helena (1894-1980) Venezia. Brno: Grafický Klub pro (...) |
BOCHORAKOVA Helena
1894 - 1980
Enfance |
Technik | | Xylograph |
| | Bochoráková-Dittrichová, Helena (1894-1980) Enfance. Vyškov [Brno]: Obzina, (...) |
BOCHORAKOVA Helena
1894 - 1980
Zahrada Snu |
Technik | | Radierung, Kaltnadelradierung, Gewebe |
| | Bochoráková-Dittrichová, Helena (1894-1980) Zahrada Snu, Cyklus sesti suchych (...) |
BOCHORAKOVA Helena
1894 - 1980
BRNĚNSKÁ PŘEHRADA |
| | Helena Bochořáková Dittrichová (1894-1980) BRNĚNSKÁ PŘEHRADA. 1962. Olej na (...) |