Bochoøáková Dittrichová Helena
Pohled na přehradu z Panské hory |
| | 15 Bochořáková - Dittrichová Helena "Pohled na přehradu z Panské hory" (...) |
Na návsi v zimě |
Technik | | Aquarell |
| | 191 Bochořáková - Dittrichová Helena "Na návsi v zimě" akvarel, signováno, (...) |
Jaro |
| | Olej na plátn ì, signováno, šedesátá léta 20. století |
P
øehrada |
| | Olej na plátn ì, signováno, datováno 1962 |
Bochořáková Helena - Zátiší s ovocem aknihou |
Technik | | Mischtechnik |
| | 1927 sign. LD Bochořáková D. olej, plátno 55 x 64,5 cm |