BOCHEŃSKI Jan
1888 - 1944
Women working on the land |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jan Bochenski (1888 - 1944) Women working on the land, 1907 oil/canvas, 43 x (...) |
BOCHEŃSKI Jan
1888 - 1944
Scena rodzajowa z kobietami pracującymi na polu |
| | Jan Bocheński (1888 Hrubieszów - 1944 Łubienko) Scena rodzajowa z kobietami (...) |
BOCHEŃSKI Jan
1888 - 1944
Martwa natura z wazą |
| | Jan Bocheński (1888 Hrubieszów - 1944 Łubienko) Martwa natura z wazą (...) |
BOCHEŃSKI Jan
1888 - 1944
Portret kobiety |
| | Jan Bocheński (1888 Hrubieszów - 1944 Łubienko) Portret kobiety, 1910 r. (...) |
BOCHEŃSKI Jan
1888 - 1944
Portret kobiety, 1910 r. |
| | Jan Bocheński (1888 - 1944) Portret kobiety, 1910 r. olej/płótno 50 x 41 cm (...) |