Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Andreas Blomqvist, b. 1973 (CD) "Skiffer". Signed on the reverse A.B. 03, (...) |
| | Andreas Blomqvist, b. 1973 (CD) "I skogen". Signed on the reverse A.B. Andreas (...) |
| | 9066 D - BLOMQUIST, Andreas (1973-2007) "Målning av E.B", signerad och daterad (...) |
| | 9386 D - BLOMQUIST, Andreas (född 1973) "Delta", signerad och daterad -03 a (...) |
| | 8825 D - BLOMQUIST, Andreas (född 1973) "Mina Smörblommor", signerad och (...) |