BLANCHART Josep Aragay
1890 - 1973
El noi. Al menys el lladre se m\’hagués endut els meus llibres |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Josep Aragay (Barcelona, 1889-Breda, Girona, 1973) El noi. Al menys el lladre (...) |
BLANCHART Josep Aragay
1890 - 1973
L´alzina |
Technik | | Kaltnadelradierung |
| | ARAGAY, JOSEP. (Barcelona, 1890) "L´alzina" Punta seca, firmado. Medidas: 38 x (...) |
BLANCHART Josep Aragay
1890 - 1973
Pareja elegante |
Technik | | Tinte, Papier |
| | JOSEP ARAGAY (BARCELONA, 1889 - GIRONA, 1973) "Pareja elegante" - Tinta y (...) |
BLANCHART Josep Aragay
1890 - 1973
Jinete a caballo |
Technik | | Gravieren, Radierung |
| | ARAGAY BLANCHART, JOSEP. Pintor y ceramista de la primera mitad del s. XX, (...) |
BLANCHART Josep Aragay
1890 - 1973
El peix és fresc |
Technik | | Tusche, Papier |
| | Josep Aragay Blanchart. Tinta china sobre papel (Barcelona, 1889 - Breda (...) |