BING Valentin
1812 - 1895
The Scottish bagpipe player |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Valentijn Bing (1812-1895), The Scottish bagpipe player, signed and dated 'V. (...) |
BING Valentin
1812 - 1895
Nederlandsche Kleederdragten naar de Natuur Geteekend ... Costumes des Pays-Bas |
Technik | | Lithographie |
| | BING, VALENTYN, AND JAN BRAET VON UEBERFELDT. BING, VALENTYN, AND JAN BRAET (...) |
BING Valentin
1812 - 1895
Young Woman with Dove |
| | Lot 497: Valentin Bing (Dutch, 1812-1895), Young Woman with Dove Description: (...) |
BING Valentin
1812 - 1895
Twee kindjes spelend met bootje aan de rivier |
Technik | | Malerei |
| | VALENTIJN BING (1812 - 1895) Twee kindjes spelend met bootje aan de rivier. (...) |
BING Valentin
1812 - 1895
At the ruin |
| | Valentijn Bing (1812-1895) At the ruin signed and dated 'V. Bing 1835.' (lower (...) |