Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Łukasz Biliński (1987) | "Presence Absence", 2023 akryl/płótno, 100 x 80 cm, (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Łukasz Biliński (1987) | Splash, 2023 akryl/płótno, 120 x 90 cm, sygnowany i (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Łukasz Biliński (ur. 1987 r., Kraków) Camuflage, 2017 r. akryl/płótno, 90 x 70 (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Łukasz Biliński (ur. 1987, Kraków) Along the road, 2017 r. akryl/płótno, 100 x (...) |
Technik | | Acryl, Holztafel |
| | Łukasz Biliński (ur. 1987, Kraków) Fadeout, 2017 r. akryl/płótno, 90 x 70 cm (...) |