BILETNICOVA Svietlana
1981
Księżycowy |
| | Svetlana BILETNICOVA-ZIĘTEK Księżycowy olej, płótno, 44 x 60 cm, sygnatura i (...) |
BILETNICOVA Svietlana
1981
Sonder XXII |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Svetlana BILETNICOVA-ZIĘTEK Sonder XXII Olej, płótno, 40 x 55 cm, sygn. na (...) |
BILETNICOVA Svietlana
1981
On the Jordan Lake |
| | Svetlana BILETNICOVA-ZIĘTEK On the Jordan Lake, 2009 Olej, płótno, 105 x 110 (...) |
BILETNICOVA Svietlana
1981
Secret Love |
| | Svetlana BILETNICOVA-ZIĘTEK (ur. 1981) Lot No. 313 Secret Love, 2018/2019 (...) |
BILETNICOVA Svietlana
1981
Sonder |
| | Svetlana BILETNICOVA-ZIĘTEK (ur. 1981) Lot No. 314 Sonder, 2018 olej, płótno; (...) |