BIAŁECKA Ewa Beata
KONTERFEKT KLARA |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Beata Ewa Białecka KONTERFEKT KLARA, 2016 32330 olej, płótno, suszone róże 40 (...) |
BIAŁECKA Ewa Beata
KLARA - BE MISTIQUE -CYKL Z DUSZĄ NA RAMIENIU |
| | Beata Ewa Białecka KLARA - BE MISTIQUE -CYKL “Z DUSZĄ NA RAMIENIU" 32269 olej, (...) |
| | Beata Ewa BIAŁECKA (ur. 1966) Pola, 2007 olej, płótno; 22 x 22 cm; sygn. i (...) |
BIAŁECKA Ewa Beata
Słodka sztuka |
| | DATA AUKCJI 13.09.2012 060 Beata Ewa Białecka (ur. 1966 r., Mikołów) Słodka (...) |
BIAŁECKA Ewa Beata
Chłopiec Dziewczynka z cyklu: Macierzyństwo |
| | Beata Ewa Białecka Chłopiec Dziewczynka z cyklu: Macierzyństwo, 2011 numer (...) |