BERGSTRÖM Sigge
1880 - 1975
Skogsglänta |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Sigge Bergström 1880-1975. Skogsglänta. Signerad och daterad Sigge Bergström (...) |
BERGSTRÖM Sigge
1880 - 1975
Landskapmed insjö |
| | 9413 D - BERGSTRÖM, Sigge (1880-1975): Landskapmed insjö, signerad Sigge (...) |
BERGSTRÖM Sigge
1880 - 1975
Skogstjärn |
| | 9363 D - BERGSTRÖM, Sigge (1880-1975): Skogstjärn, signerad och daterad Sigge (...) |
BERGSTRÖM Sigge
1880 - 1975
Bergslandskap |
| | 8765 D - BERGSTRÖM, Sigge (1880-1975): Bergslandskap, signerad och daterad (...) |
BERGSTRÖM Sigge
1880 - 1975
Bergslandskap |
| | 8456 D - BERGSTRÖM, Sigge (1880-1975): Bergslandskap, signerad och daterad (...) |