Technik | | C-print |
| | Wout Berger (1941) Blauwe Distel gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd (...) |
Kas Groene Varens [Greenhouse with ferns] |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | C-print |
| | Harena Aqua Palus, Bruges, 2011, p. 14 (another example illustrated) Frits (...) |
Kas met varens [Greenhouse with ferns] |
Technik | | C-print |
| | Wout Berger - Kas met varens [Greenhouse with ferns], 2001 | Phillips (...) |
Technik | | Farbkupplerdruck |
| | WOUT BERGER Ruigoord #1 , 2003 Color coupler print. 21 3/8 x 27 1/4 in. (54.3 (...) |
Technik | | C-print |
| | WOUT BERGER (b.1941 Dutch) Greenhouse with Ferns, 2001 oversized chromogenic (...) |