BENEDYKTOWICZ Ludomir
1844 - 1926
Drzewo w małopolskim pejzażu |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 59Ludomir Benedyktowicz (1844 Świniary-1926 Lwów)Drzewo w małopolskim pejzażu (...) |
BENEDYKTOWICZ Ludomir
1844 - 1926
Widok na kościół jesienią. |
| | Ludomir BENEDYKTOWICZ (1844-1926) Lot No.: 1016 Widok na kościół jesienią (...) |
BENEDYKTOWICZ Ludomir
1844 - 1926
Drzewa |
| | Drzewa, ok. 1888. Ludomir BENEDYKTOWICZ (1844-1926) Lot No.: 130 olej, płótno (...) |
BENEDYKTOWICZ Ludomir
1844 - 1926
Zagroda podkrakowska z kwitnącym drzewem |
| | 269. Ludomimr BENEDYKTOWICZ Zagroda podkrakowska z kwitnącym drzewem olej, (...) |
BENEDYKTOWICZ Ludomir
1844 - 1926
Sosny |
Technik | | Gouache |
| | 279. Ludomir BENEDYKTOWICZ (1844 - 1926) Sosny gwasz, papier, 21,5 x 18 cm (w (...) |