BEDRICH Horálek
1913 - 1989
Chrám sv. Bartoloměje v Kolíně |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Bedřich Horálek (1913-1989) Chrám sv. Bartoloměje v Kolíně olej, sololit, 50 x (...) |
BEDRICH Horálek
1913 - 1989
untitled - riverscape |
| | Bedrich Horalek Czech Republic (1913 - ) untitled - riverscape oil on board (...) |
BEDRICH Horálek
1913 - 1989
Silnice u Klimětic (Sedlčansko) |
| | Bedřich Horálek (1913) Silnice u Klimětic (Sedlčansko) olej, lepenka, 65 x 100 (...) |
BEDRICH Horálek
1913 - 1989
Procházka městem |
Technik | | Lithographie |
| | Bedřich Horálek (1913) Procházka městem litografie, 44 x 33,3 cm, sign. PD B. (...) |
BEDRICH Horálek
1913 - 1989
A Landscape with a River |
| | Horálek Bedřich (Hradec Králové 1913) A Landscape with a River, signed and (...) |