BEDNARIK Helene
1883 - 1939
STILL LIFE WITH VEGETABLES ON A STONE LEDGE |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | HELENE BEDNARIK (ROMANIAN 1883-1939) , STILL LIFE WITH VEGETABLES ON A STONE (...) |
BEDNARIK Helene
1883 - 1939
Natură statică cu instrumente muzicale |
| | Natură statică cu instrumente muzicale Helene (Elena) Bednarik 1883, Bucureşti (...) |
BEDNARIK Helene
1883 - 1939
Natură statică cu legume |
| | Helene (Elena) Bednarik 1883, București - 1939, Mogoșoaia Natură statică cu (...) |
BEDNARIK Helene
1883 - 1939
Proiect de vignetă pentru Zâna apelor |
Technik | | Karton |
| | Helene (Elena) Bednarik 1883, Bucureşti - 1939, București Proiect de vignetă (...) |
BEDNARIK Helene
1883 - 1939
Proiect de vignetă pentru Ielele pădurii |
Technik | | Aquarell, Karton |