| | Dominika Bęc Samolot, 2008 numer katalogowy: 64 olej, płótno 33x45 cm powiększ (...) |
BEC Dominika
Banda Króla Lwa |
Technik | | Acryl |
| | Dominika Bęc Banda Króla Lwa, 2011 numer katalogowy: 39 akryl, płótno 70x50 cm (...) |
BEC Dominika
„Plażowiczka” |
| | Dominika Bęc „Plażowiczka”, 2010 numer katalogowy: 89 Olej, płótno 35x45 cm (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | BĘC Dominika Łabędź, 2010 Olej, płótno; 45 x 35 cm Sygn. na odwrocie: (...) |
BEC Dominika
Przedszkolaki |
| | BĘC Dominika Przedszkolaki, 2010 Olej, płótno; 45 x 35 cm Sygn. na odwrocie: (...) |