Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Ctibor Bayer (1925) PETERSBERG Tusche auf Papier, 520x350 mm (...) |
Technik | | Tempera, Papier |
| | Ctibor Bayer (*1925) Ctibor Bayer (*1925) Ctibor Bayer (*1925) KOMPOZICE. (...) |
| | Bayer Ctibor (Brno 1925) A Head, signed and dated Bayer 60bottom left, (...) |
Technik | | Tempera, Papier |
| | Ctibor Bayer (*1925) South Bohemia. Tempera on paper, 405 x 575 mm (mount (...) |
| | Bayer Ctibor "Pohled na Brno" olej na kartonu, signováno, datováno 1957 70 x (...) |