BARTOSZEWICZ Wlodzimierz
1899 - 1986
Portret p. H. Woźnikowej |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Kurzbeschreibung | | Włodzimierz Bartoszewicz | "Portret p. H. Woźnikowej", 1952 olej/płótno, 80 x (...) |
BARTOSZEWICZ Wlodzimierz
1899 - 1986
Pod krzyżem |
Kurzbeschreibung | | Włodzimierz Bartoszewicz | "Pod krzyżem" ("Ukrzyżowanie"), 1931 olej/płótno, (...) |
BARTOSZEWICZ Wlodzimierz
1899 - 1986
Portrait of Mrs. Woźniakowa, wife of the director of the Polish Theater |
Technik | | Ol, Leinwand, Papier |
Kurzbeschreibung | | Wlodzimierz Bartoszewicz (1899 - 1983) "Portrait of Mrs. Woźniakowa, wife of (...) |
BARTOSZEWICZ Wlodzimierz
1899 - 1986
By the cross |
Kurzbeschreibung | | Wlodzimierz Bartoszewicz (1899 - 1983) "By the cross", 1931 oil/canvas, 100 x (...) |
BARTOSZEWICZ Wlodzimierz
1899 - 1986
Portret kobiety w kapeluszu |
Kurzbeschreibung | | Włodzimierz Bartoszewicz 1899-1983Portret kobiety w kapeluszu, 1960 r. olej, (...) |