Baranowski Jerzy
1934 - 2009
SN001220202022023 F100 SK1 AR |
| | Jerzy Baranowski (ur. 1980) SN001220202022023 F100 SK1 AR, 2023 olej, płótno, (...) |
Baranowski Jerzy
1934 - 2009
SN00107012022 F100x130 DPAR |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jerzy Baranowski (ur. 1980) SN00107012022 F100x130 DPAR, 2022 olej, płótno, (...) |
Baranowski Jerzy
1934 - 2009
SN00120122021 F120 S29 A |
| | Jerzy Baranowski | SN00120122021 F120 S29 A, 2021Upcomin auctions21st century (...) |
Baranowski Jerzy
1934 - 2009
Bez tytułu |
| | Jerzy Baranowski | Bez tytułu, 2020Upcomin auctions21st century Art AuctionBez (...) |
Baranowski Jerzy
1934 - 2009
SN001223210072021 D12 OSB1 AI |
| | Jerzy Baranowski | SN001223210072021 D12 OSB1 AI, 2021Upcomin auctions21st (...) |