| | Bánfi József (1936): Vitorlások a Balatonon olaj, karton 23,5x33,5cm |
Lélekvirág - kép a sorozatból |
| | Bánki Ákos (1982): Lélekvirág - kép a sorozatból 2010 monotípia, olaj, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Tétel 148: Esse Bánki Ákos (Budapest, 1982): Között olaj, vászon, 80 x 60 cm (...) |
| | Tétel 211: Esse Bánki Ákos (Budapest, 1982): Sehol olaj, vászon, 80 x 60 cm (...) |