BANACH Łukasz
THE DONNERS: FINAL DAYS |
Technik | | Ol, Acryl, Leinwald |
| | Banach (pseud. Norman Leto) Łukasz - THE DONNERS: FINAL DAYS, - 110,0 x (...) |
| | Banach (pseud. Norman Leto) lukasz - SISYPHUS, 2003, - 80,0 x 110,0cm - oil, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Lukasz Banach (od 2007 pseud. Norman Leto) (b. 1980) Warrior, 2000 oil on (...) |
BANACH Łukasz
Obraz dawny |
| | Obraz dawny 04 olej, płyta, 47,5 x 63 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: (...) |
BANACH Łukasz
Kłamiesz, mężczyzno, kłamiesz kobietę |
Technik | | Tinte, Papier |
| | BANACH Łukasz Kłamiesz, mężczyzno, kłamiesz kobietę atrament/papier, 29 x 40 (...) |