Technik | | Acryl |
| | Piotr Bąkowski Wrong side, 2008 akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. i opisany (...) |
Martwa natura z cytrynami |
| | DATA AUKCJI 26.03.2013 068 Piotr Borowski Martwa natura z cytrynami, 1996 r. (...) |
| | SAKOWSKI Piotr Bez tytułu, 2011 r. olej, akryl/płótno, 92 x 92 cm na odwrociu (...) |
Technik | | Ton |
| | Fleisch olej, płótno, 55 x 185 cm BĄKOWSKI Piotr Piotr Bąkowski w 2001 r. (...) |
Technik | | Foto |
| | numer odbitki: 3/10 sygnowane prawy dolny JANOWSKI Piotr Urodzony w 1969 roku (...) |