Art Consulting Brno

Sie können inArt Consulting Brno zu finden: Suche ein Künstler

Einige von Art Consulting Brno zum Verkauf stehenden Werken

Pravoslav Kotik - Untitled

Pravoslav Kotik - Untitled

Schätzung:

Postennummer: 147
Sign. DU P. Kotìk 1940 - 1941
olej, plátno
100 x 65 cm
Popis:
na rubu autorem 30/40, v soupisu pracìPravoslava Kotìka č. 423, vystaveno Topičův salon 1948, č.k. 22,reprodukováno L. Vachtová - Pravoslav Kotìk, 1965, č. 42, reproduk.Z. Tobolková - Kotìková: P. Kotìk - Obrazy a kresby, č.41, 2003, P.Kotìk ČFVU 1958
Jan Kotík - Bez Názvu

Jan Kotík - Bez Názvu

Original 1985
Schätzung:

Postennummer: 157
Kotík Jan - Bez názvu
Údaje o položce:
1981 - 1985
sign. DU Jan Kotík
akryl, karton, překližka
106 x 76 cm
Publikováno v monografii Jan Kotík, Národní galerie 2011, str. 442, č. 2210. Impresivní a dynamické dílo odrážející Kotíkův dobový vztah ke gestické malbě.
Jan Kotík - Bez Názvu

Jan Kotík - Bez Názvu

Original 1974
Schätzung:

Postennummer: 43
Kotík Jan - Bez názvu
Údaje o položce:
1974
nezjištěna
akryl, dřevotříska, provaz
116 x 95,5 cm
reprodukováno Jan Kotík - přebal monografie, str. 382, č. 1343, NG Praha, 2011, vystaveno Jan Kotík, Arbeiten, 1970 - 1978, Berlín, Německo, Jan Kotík - Dům umění města Brna, 1991
Jan Kotík - Nádherná Horda / Pán Močálů

Original 1988
Schätzung:

Postennummer: 153
Kotík Jan - Nádherná horda / Pán močálů 1988 sign. na rubu J. Kotík 1988 olej, akryl, překližka 100 x 71 cm Popis: na rubu název autorem: Herrliche horde - Herr des Moores. Vystaveno: Berlín 1992, Jihlava 1992, Praha 1996. Publikováno v monografii Jan Kotík , Národní galerie 2011, str 454, č. 2391.
Milan Kunc - Truchlící (trauernde)

Original 1982
Schätzung:

Postennummer: 84
Kunc Milan - Truchlící (Trauernde) 1982 sign. LD M. Kunc 1982 olej, plátno 205 x 130 cm Popis: reprodukováno: Melancholie und Eros in der Kunst der Gegenwart, obr. 52, str. 153 (Gerhart Richter, Hermann Nitsch, Joseph Beuys, Milan Kunc, Mark Kostabi…), vyd. Wienand Verlag, Kön, Německo, 1997 vystaveno: Ludwig Forum für Internationale Kunst, Aache Údaje o dražbě: