Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 503 - Ács Ágoston (Budapest, 1889 - Budapest, 1947) Beszélgetõk olaj, vászon (...) |
| | 345 - Ács Ágoston (Budapest, 1889 - Budapest, 1947) Enyelgés a gémeskútnál (...) |
Vasárnap délelõtt mise után |
| | 348 - Ács Ágoston (Budapest, 1889 - Budapest, 1947) Vasárnap délelõtt mise (...) |
| | 91 - Ács Ágoston (Budapest, 1889 - Budapest, 1947) Tanyaudvaron olaj, vászon (...) |
| | 89 - Ács Ágoston (Budapest, 1889 - Budapest, 1947) Falusi udvaron olaj, vászon (...) |