Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Antoni ŻABSKI Lot No.: 353 Bez tytułu, 1. 60-te XX w. olej, płótno, 93 x 80; (...) |
Technik | | Gouache |
| | Antoni Żabski 1909-?Martwa natura z paterą gwasz, papier, 33,5 x 49 cm w (...) |
| | Antoni ŻABSKI (1909-?) Lot No.: 1148 Kobieta z kotem olej, płótno; 110 x 95 (...) |
Technik | | Gouache |
| | Antoni Żabski 1909-?Kwiaty w wazonie gwasz, papier, 48 x 36 cm w świetle (...) |
Technik | | Gouache |